Krzysztof Czyżewski

adwokat

Jestem adwokatem specjalizującącym się w problematyce prawa gospodarczego oraz karnego. Posiadam 20 lat doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

Konferencja z prawa handlowego, publicystyka, czyli dlaczego tak długo mnie tutaj nie było….

Daniel Ostaszewski30 września 2017Komentarze (0)

Tak wiem, długo mnie nie było. Nie wynikało to jednak z braku chęci pisania o problemach prawnych pojawiających się w spółkach a wyłącznie z faktu, iż przygotowywałem się do jednej z najważniejszych konferencji tego roku na temat roli pełnomocnika w prawidłowym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz pisałem artykuł do nowego numeru Młodej Palestry (jednego z najważniejszych czasopism prawniczych).

Z przyjemnością mogę pochwalić się, iż dzięki wygranej w konkursie na esej z dziedziny prawa handlowego udało mi się wystąpił czynnie na konferencji w Warszawie w dniach 22 do 24 września 2017 roku obok takich znakomitych gości jak profesor Wierzbowski, Opalski czy też profesor Mataczyński. W konferencji brali udział przedstawicieli władzy ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej oraz adwokaci i aplikanci adwokaccy. Opowiadałem o Radzie Nadzorczej, zmianach w prawie handlowym oraz  o nowej ustawie o poprawie otoczenia prawnego przedsiębiorców, czyli tematach które są mi szczególnie bliskie w mojej codziennej pracy.

W kolejnym wpisie opublikuje artykuł który napisałem a który ukaże się w następnym numerze Młodej Palestry abyście i Wy mogli poczytać więcej o kadencyjności i mandacie w spółkach kapitałowych prawa handlowego.

*****

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: