Krzysztof Czyżewski

adwokat

Jestem adwokatem specjalizującącym się w problematyce prawa gospodarczego oraz karnego. Posiadam 20 lat doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

O blogu

Spółki handlowe to doskonała formą prowadzenia działalności gospodarczej. Pozwalają one na relatywnie bezpieczne prowadzenie biznesu. Gwarantują efektywne wykorzystanie kapitału jak i doświadczenia wspólników.

Nie można jednak tracić z pola widzenia faktu, iż zarówno konflikt interesów, jak i mniejsze i większe kryzysy są nierozłącznie związane z prawie każdym większym przedsięwzięciem.  Bardzo często jednak o tym zapominamy. Realizując nowy pomysł – pełni zapału i wzajemnego zaufania do partnerów – z ogromną dozą entuzjazmu i dobrej woli budujemy nowy biznes.

Niestety często już pierwsze problemy lub trudności  powodują powstanie konfliktu w spółce. W moim blogu znajdziesz informacje o tym jak radzić sobie z kryzysami które pojawiają się w spółce a także – co może nawet ważniejsze – powiem ci jak takim kryzysom zapobiegać. Zapraszam do lektury.

 

*****