Krzysztof Czyżewski

adwokat

Jestem adwokatem specjalizującącym się w problematyce prawa gospodarczego oraz karnego. Posiadam 20 lat doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

O mnie

W życiu prywatnym moim największym hobby jest teatr i sport. Spędzone lata na deskach teatru umożliwiły mi na wcielenie się w wiele postaci i odnalezienie się w każdej sytuacji. Sport nauczył mnie zaś wytrwałości i dążenia do wyznaczonych celów. Lubię tą adrenalinę i dreszczyk emocji gdy wychodzę na scenę lub staję do rywalizacji z innymi przeciwnikami podczas zawodów sportowych.

Z tych samych powodów bardzo dobrze odnajduje się w sporach gospodarczych. Spory gospodarcze to gra teatralna w prawdziwym życiu, wzajemne przybieranie masek ale również i rywalizacja o sfery wpływów. To wojna którą kończy zazwyczaj dopiero Sąd wydając wyrok. Z duża przyjemnością podejmuje rękawice we wszystkich trudnych i złożonych sprawach w których wymagane jest dynamiczne i kreatywne  działanie. Im lepszy przeciwnik tym większa frajda i satysfakcja z wygranej.

Doświadczenie w wielu nieraz naprawdę dużych sporach wspólników, zaangażowanie i żyłka sportowca to moje silne strony, które pozwalają mi osiągać sukcesy w praktyce prawnika.

 

 

*****